Hakkımızda

Hakkımızda


SD Mühendislik, modern yapıların tesisat sistemlerini birinci sınıf malzeme ve en son mühendislik teknikleri kullanarak inşa ediyor. Deneyimli ve tecrübeli çalışanları ile ısıtma sistemleri, soğutma tesisatı, kalorifer ve daire kazanı odaları gibi bir yapıyı yaşanabilir kılacak hayati fonksiyonları ifade eden tesisat çözüm sunuyor. 

SD Mühendislik, onlarca müşteriye yüzlerce tesisat çözümleri sunarak geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunmanın birikimini geleceğe yansıtıyor. En yeni mühendislik tekniklerini ve modern tesisat teknolojilerini müşterilerinin kullanımına sunan şirketimiz, gelişen ve değişen yaşam alanlarının daha modern ve lüks tesisat sistemlerine sahip olmasını mümkün kılıyor. 

SD Mühendislik, kaliteden asla taviz vermeden birinci sınıf mühendislik ve işçilikle neticelendirdiği çözümleri için bütçe dostu fiyat teklifleri sunuyor. Böylece hem tesisat sistemlerinden kaynaklanan bir memnuniyet hem de bütçe açısından sağlanacak avantajlarla müşteri memnuniyetini had safhaya çıkarıyor.